Weboví špecialisti z Webikon ponúkajú pracovné pozície

0 870

Bratislava 26. septembra (OTS) – Blogový projekt spred šiestich rokov sa rozvinul do jednej z najdynamickejších webových firiem na Slovensku. Expanzia Webikonu môže byť šancou aj pre vás, spoločnosť ponúka štyri nové pracovné pozície.

Pre úspech nepotrebujete mať množstvo titulov pred a za menom, musíte však perfektne ovládať požadovanú prácu. Odmenou za zodpovednosť potom nie sú iba peniaze, ale aj sloboda, aká na slovenskom pracovnom trhu nie je bežná.

„Robíme to, čo nás baví. Len slobodný človek vie naplno rozvíjať svoj potenciál. Snažíme preto sa vytvárať firemnú atmosféru tak, aby boli všetci v tíme slobodní v rozhodovaní. Slobodní v tom, čo robia, ako to robia, kedy, s kým a podobne,“ uvádza Webikon na svojej stránke.

A ako definuje firma svoje požiadavky?

Projekt manažér


„Môžeme sa na teba spoľahnúť. Pri prvom probléme neschováš hlavu do piesku. Vieš rozprávať programátorským aj klientským jazykom. Ovládaš základy HTML, CSS, PHP a WordPress.“

Foto: Webikon

Front-end kóder


„Vieš napísať prehľadný kód. Pomôžeš nám rozuzliť fight semantic/bem/smacss. Ovládaš HTML, CSS. Pracuješ zodpovedne, precízne, profesionálne, detailne.“

Foto: Webikon

PHP programátor


„Máš PHP v malíčku. Vieš si posvietiť na WordPress API. Píšeš prehľadný a rýchly kód. Rozumieš si s MySQL.“

Foto: Webikon

Part-time WordPress support specialist


„Ovládaš WordPress na pokročilej úrovni. Máš analytické myslenie a si komunikatívny. Vyznáš sa v FTP, MySQL, DNS.“

Foto: Webikon

Našli ste sa v tejto ponuke? Pošlite svoj životopis na adresu praca@webikon.sk