Tesco zatvorí svoju prevádzku na sídlisku v Prievidzi

0 964

Prievidza – Tesco Stores SR zatvorí svoju predajňu na ulici A. Mišúta v Prievidzi. Prevádzku Tesco Expres na sídlisku Zapotôčky sa spoločnosť rozhodla ďalej neprevádzkovať z dôvodu, že už nie je obľúbenou voľbou jej zákazníkov, zdôvodnila pre TASR krok reťazca koordinátorka komunikácie Tesco Stores SR Katarína Kadašiová.

Prevádzka na ulici A. Mišúta bude k dispozícii nakupujúcim do 8. júla vrátane. „Všetkých 11 kolegov z tohto obchodu už dostalo ponuku na pracovné uplatnenie v iných obchodoch v blízkosti ich pôvodných pracovísk. Budeme tak môcť posilniť služby pre našich zákazníkov v niektorom z ďalších dvoch obchodov, ktoré v Prievidzi prevádzkujeme,“ ozrejmila ďalej Kadašiová. Reťazec má v Prievidzi ešte jednu menšiu predajňu na Námestí slobody v centre mesta a hypermarket na Nábrežnej ulici.

Ako v utorok (7.6.) informoval Denník N, spoločnosť zatvorí ešte ďalšie dve predajne v Košiciach, jednu 10. júna a druhú 29. júla. Ešte na jar zatvorila ďalšie dve svoje prevádzky, a to v Karlovej Vsi v Bratislave a v Banskej Bystrici. Od novembra 2015 tiež obmedzila nonstop predaj v desiatich hypermarketoch na Slovensku.