Zvárač Z-M1

    0 125

    1339625

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-05 13:11:08

    • Automechanik
    • Zvárač

    • Automobilový priemysel
    • Stavebníctvo a reality
    • Strojárstvo

    Popis práce

    * zváranie tenkých nerezových plechov metódou MIG
    * obsluha robotov a poloautomatov
    * 3 zmenná prevádzka

    Požiadavky na uchádzača

    – základný zváračský kurz Z-M1 (PLATNÝ)
    – zváračský kurz Z-T3 (znalosť zvárania metódou TIG) výhodou
    – ochota pracovať
    – predpokladom je bydlisko uchádzača v okolí Žiliny (ubytovanie neposkytujeme)

    * mesačný a polročný bonus
    * firemný sociálny program, príspevok na stravné
    * čisté prostredie
    * istota, stabilita spoločnosti

    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
    Súčasťou výberového konania je aj praktická skúška zvárania.

    SEJONG Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť Sejong Industrial Co., Ltd. s víziou stať sa jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov. Už v roku 2011 získala najvyššie možné ocenenie od zákazníka – Quality 5 STAR. Toto ocenenie dokázala nielen udržať, ale aj zvýšiť na 5 STAR +, a to pri zvyšujúcich sa požiadavkách od zákazníka.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Sejong Slovakia, s.r.o.

    150

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov