Zvárač CO2 – zámočník

    0 164

    1726034

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 06:41:39

    • Automechanik
    • Strojný zámočník
    • Zvárač

    • Automobilový priemysel
    • Strojárstvo

    Popis práce

    – Zváranie podľa výkresovej dokumentácie
    – Zámočnícke práce
    – Dodržiavanie určených technologických a pracovných postupov
    – Dodržiavanie bezpečnostných opatrení
    – Udržiavanie poriadku na pracovisku
    – Práca na 3 zmeny

    Požiadavky na uchádzača

    – Zváračský preukaz CO2 – ZM1
    – Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
    – Práca s ručným elektrickým/ručným náradím
    – Zručnosť
    – Rýchle, konštruktívne riešenie problémov
    – Lojalita a spoľahlivosť
    – Pozitívny prístup k práci
    – Samostatnosť, spoľahlivosť, schopnosť rozhodovania
    – Ochota pracovať na 3 zmeny

    – Adekvátne platové ohodnotenie
    – Prémiová zložka k platu
    – Príplatky k platu,
    – DDS,
    – Závodné stravovanie,
    – Pitný režim,
    – Možnosť profesionálneho rastu,
    – Práca v renomovanej a stabilnej zahraničnej spoločnosti, ktorá sa
    neustále rozvíja

    Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
    Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme odpovedať len vybraným uchádzačom a pozveme ich na osobný pohovor a pracovnú skúšku.
    Ďakujeme za pochopenie

    Enpay Transformers Components, s.r.o. je výrobcom rôznych komponentov do transformátorov – výroba magnetických obvodov do transformátorov, výroba izolačných komponentov, atď. Takmer 100 % produkcie sa vyváža do zahraničia. Odberateľmi sú významne nadnárodné spoločnosti ako napr. Siemens, ABB, Ritz Instruments, Alstom, Schneider atď.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS, s.r.o.

    Elektrotechnický priemysel