Zodpovedný projektant

    0 97

    2052767

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-18 23:00:10

    • IT projektový manažér
    • Projektant

    • Elektrotechnika a energetika
    • Informačné technológie
    • Stavebníctvo a reality

    Popis práce

    Návrh systémov ITS.
    Tvorba a spracovanie projektovej dokumentácie a podkladov pre všetky fázy projektu.
    Vedenie projektového tímu.

    Požiadavky na uchádzača

    – zameranie vzdelania elektrotechnické, vitaný je absolvent EF ŽU
    – požadované oprávnenia: Odb.spôs.v elektrotechnike – min. § 21, výhodou ale nie nutnosť Autorizovaný stav.inžinier (A2, I2, I4)
    – výhodou je prax v oblastiach – elektrotechnika, automatizácia v doprave
    – požadované znalosti hardvér: PC industrial, server, Priemyselné siete a protokoly, PLC, riadiace systémy, ITS technológie
    – prax s vedením motorového vozidla
    – prehľad v legislatíve (normy, zákony)
    – samostatnosť a tímová práca
    – komunikačné a prezentačné zručnosti
    – analytické a koncepčné myslenie
    – znalosť modelovania v CAD systémoch
    – znalosť procesného riadenia a riadenia projektov – výhodou
    – chuť získavať nové skúsenosti
    – flexibilita
    – ochota cestovať v rámci EU

    Našu spoločnosť môžete kontaktovať zaslaním svojho životopisu na mailovú adresu janglova.jana@betamont.sk.

    Stavebná spoločnosť zameraná na:
    – optické a metalické diaľkové a miestne káblové siete
    – zabezpečovaciu techniku pre oblasť železničnej dopravy, traťové
    staničné a priecestné zabezpečovacie zariadenia
    – informačný systém diaľnic

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    BETAMONT s.r.o., Zvolen

    165

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • AutoCAD – pokročilý
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia LAN/WAN – základy