Zaujímavá brigáda pre študentov VŠ v administratíve

    0 49

    2070396

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-01 20:59:32

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Popis práce

    Tvojou náplňou práce bude:

    – Administratívna výpomoc,
    – Hospodárska korešpondencia,
    – Práca s databázou,
    – Reporting.

    Rozsah práce: 20h/týž. ide o dlhodobejšiu spoluprácu.

    Požiadavky na uchádzača

    -schopnosť pracovať systematicky a presne,
    -spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita,
    -výborné komunikačné a organizačné schopnosti,
    -ide o dlhodobejšiu brigádu (časová flexibilita),
    -zmysel pre detail

    -Nástup IHNEĎ, dlhodobá brigáda
    -denná forma štúdia

    – získanie praktických skúseností pre študentov VŠ,
    – zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme,
    – možnosti kariérneho rozvoja,
    – rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce.

    Životopisy zasielajte mailom na uvedenú adresu.

    U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

    Súhlasím, aby spoločnosť pk Solvent SK s.r.o. so sídlom Vinárska 1, 951 41 Lužianky, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, po dobu 6 mesiacov.

    Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

    Za pochopenie ďakujeme.

    p.k. Solvent SK, s.r.o. – veľkoobchod s drogériou a kozmetikou, prevádzkovateľ maloobchodnej značky TETA drogérie.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    p.k. Solvent SK, s.r.o.

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý