Zámočník – potrubár

    0 91

    3135786

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-07-19 10:30:35

    • Potrubár

    • Stavebníctvo a reality

    Popis práce

    – výroba komponentov podľa výkresovej dokumentácie
    – montáž komponentov podľa dokumentácie a pokynov priameho nadriadeného
    – manipulácia s materiálom
    – delenie materiálu pásovou pílou
    – stehovanie
    – meranie

    Požiadavky na uchádzača

    – základy zvárania v ochrannej atmosfére plynov ZM1 (CO2)
    – znalosť čítania výkresovej dokumentácie
    – zodpovedný prístup k práci

    – Trvalý pracovný pomer
    – Jednozmenná prevádzka

    Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na email: office@ekofluid.com

    V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím, uveďte svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Ekofluid, s.r.o. v nasledovnom znení:

    „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Ekofluid, s.r.o., dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Ekofluid, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo prípadnú budúcu možnosť zamestnania v relevantnej pracovnej oblasti. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú, pričom si vyhradzujem právo tento súhlas odvolať. V prípade odvolania tohto súhlasu spoločnosť Ekofluid, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje.“

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorý spĺňajú naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

    Spoločnosť Ekofluid s.r.o. bola založená v roku 1996. Od tej doby sa etablovala ako popredný poskytovateľ regeneračných služieb pre transformátorové oleje v Európe a neustále napreduje.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Ekofluid s.r.o.

    20-24 zamestnancov

    Elektrotechnický priemysel