Zamestnanec zákazníckeho centra ZSE energia

    0 6

    3065983

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-16 12:54:12

    • Klientský pracovník
    • Telefonický operátor

    • Administratíva
    • Bankovníctvo

    Popis práce

    – telefonická komunikácia so zákazníkmi
    – poskytovanie informácií zákazníkom
    – riešenie a spracovávanie požiadaviek zákazníka v systéme
    – práca v systéme SAP
    – hodnotné školenia v rámci pracovnej doby

    Požiadavky na uchádzača

    – plynulý a bezchybný rečový prejav,
    – znalosť práce s PC (otvorenie súboru, vpisovanie, uzatvorenie, presunutie ikony, ,..)
    – používanie PC skratiek (kopírovať, vložiť, hľadať,…)
    – ovládanie písania na klávesnici, aspoň 6timi prstami
    – aktivita a chuť do práce (aj popoludní),
    – ochota zlepšiť svoju komunikáciu s ľuďmi,
    – odolnosť voči stresu,
    – zodpovednosť a dôslednosť.

    – zázemie v stabilnej spoločnosti
    – práca je skvelým štartom k profesijnej kariére
    – finančné benefity
    – príplatky pri nadštandardnom plnení pracovných povinností
    – nefinančné benefity
    – upomienkové predmety
    – zľavové poukážky na zľavu v eshopoch po celom Slovensku
    – práca v dynamickom kolektíve a príjemnom prostredí
    – rozvoj osobnosti a komunikačných zručností

    Práca na trvalý pracovný pomer.
    Požadujeme ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou.
    Pracovná doba pondelok až piatok.
    Pracovný čas:
    08,00 hod – 16,30 hod
    09,00 hod – 17,30 hod
    10,30 hod – 19,00 hod
    Striedanie pracovných zmien po týždni. Nutnosť práce vo všetkých zmenách.

    Miesto výkonu práce Partizánske.
    V prípade záujmu o prácu na trvalý pracovný pomer alebo na dohodu nám zašlite Váš životopis alebo nám zavolajte.
    Radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie.
    Tešíme sa na Vás!
    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

    Crystal Call, a.s., je nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti consultingu a outsourcingu front office a back office projektov. Spoločnosť vznikla v apríli 2004 a patrí medzi stredoeurópskych lídrov v segmente kontaktných centier (call centrum). Každoročne realizujeme viac ako 450 projektov pre klientov z celej Európy. Viac info na www.crystalcall.eu.

    Možný dátum nástupu

    22.11.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Crystal Call, a.s.

    250-499 zamestnancov

    Telekomunikácie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – Expert (C2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy