Zamestnanec vlastnej ochrany

    0 126

    1120060

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-07 10:26:33

    • Pracovník bezpečnostnej služby

    • Bezpečnosť a ochrana

    Popis práce

    ochrana osôb a majetku

    Požiadavky na uchádzača

    * bezúhonnosť
    * preukaz odbornej spôsobilosti zo zák. SBS
    * požadovaný dobrý zdravotný stav

    *práca v mladom kolektíve
    *možnosť profesného rastu
    *sociálny program

    V prípade , že Vás pozícia zaujala a chcete sa stať súčasťou dynamického a tímového pracovného prostredia, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku . Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov splňajúcich všetky uvedené požiadavky a požadovaný profil kandidáta. Akceptujeme iba žiadosti, ktoré obsahujú súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z.z.

    Spoločnosť zaoberajúca sa predajom tovaru konečnému spotrebiteľovi. Na Slovensku bol prvý obchod otvorený v roku 2000 v Bratislave v nákupnom centre Danubia. Momentálne máme na Slovensku 5 hypermarketov. Carrefour sa vyznačuje silným zamestnaneckým zázemím a vyspelou sociálnou politikou.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Carrefour

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy