Zamestnanec montáže v elektrotechnickej výrobe – brigáda

    0 133

    3137154

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-07-20 09:42:55

    • Elektrotechnik
    • Montážnik/montér

    • Elektrotechnika a energetika
    • Výroba

    Montáž elektrotechnických výrobkov , mechanických častí výrobkov, prerezávanie závitov po montáž finálneho výrobku podľa dokumentácie a montážneho predpisu.

    Požiadavky na uchádzača

    – vek nad 18 rokov
    – pozitívny a aktívny prístup k práci,
    – vysoké pracovné nasadenie,
    – manuálna zručnosť,
    – spoľahlivosť samostatnosť, systematickosť, presnosť

    – práca v čistom prostredí s modernými technológiami,
    – plat 3Eur/ 1 hod

    Záujemcovia o prácu pošlú e-mailom motivačný list a životopis, v ktorom je nutné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade so Zákonom č. 122/2013 o ochrane osobných údajov do 4.8.2017 Všetky ponuky budú posudzované, ale kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

    Spoločnosť EMTEST, a.s. ako systémový integrátor ponúka už vyše 25 rokov komplexné riešenia pokrývajúce celé spektrum hardvérového a softvérového vybavenia v oblasti verejnej dopravy a IT systémy pre nákladnú dopravu.
    Spoločnosť všetky svoje produkty vyvíja, vyrába, predáva, nasadzuje priamo alebo prostredníctvom partnerov u zákazníkov a servisuje. S jej výrobkami sa stretávajú cestujúci SAD po celom Slovensku. Úspešne expanduje do krajín EU aj za hranice Európy.
    Všetky pre Vás dôležité informácie o spoločnosti Vám radi poskytneme na pracovnom stretnutí.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    EMTEST, a. s.

    50-99 zamestnancov

    Informačné technológie