Zamestnanec fyzickej ochrany

    0 106

    2061518

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-25 19:32:47

    • Pracovník bezpečnostnej služby

    • Bezpečnosť a ochrana

    – Hladáme spoľahlivých strážnikov s platným preukazom odbornej spôsobilosti.
    – Pre objekt Lozorno .
    – 12 hodinové zmeny,nepretržitá prevádzka
    – Lozorno: výrobno-administratívny objekt
    – Ubytovanie zdarma v Lozorne
    – Pracovná doba denná od – 06:00 do 18:00
    – Pracovná doba nočná od – 18:00 do 06:00
    -INFO:
    -asistent.dux@gmail.com
    -MT 0903 942 961
    – volať pracovné dni od 07:00 do 17:00 hod

    Požiadavky na uchádzača

    – Komunikatívnosť, schopnosť organizovať a riadiť prácu
    -Schopnosť organizovať si nové postupy
    – Presnosť a precíznosť
    – Odolnosť voči psychickej záťaži
    – Efektívne rozhodovacie a organizačné schopnosti

    – Poskytujeme práca na HPP
    – Odvody do poisťovni, platené nadčasy,
    – Možnosť karierneho rastu,
    – Stravné lístky v hodnote 3,15 eur
    – Požadujeme platný preukaz odbornej spôsobilosti ( SBS )
    – Čistý odpis z registra trestov,
    – Spoľahlivosť, dobrý zdravotný stav

    SBS pôsobí v oblasti bezpečnostných služieb od r.1998.Disponujeme licenciami na komplexný rozsah bezpečnostných činností s možnosťou prevádzkovania po celom území SR.Naša spoločnosť ako prvá SBS mala v SR zavedený systém manažérstva kvality podľa STN EN ISO 9001:2000, 9001:2008.
    Sme aktívnymi členmi Slovenskej komory súkromnej bezpečnosti-SKSB
    Pracujeme v oblastiach:
    – strážna služba
    – detektívna služba
    – obsluha recepcie
    – technická služba
    – poradenstvo a školenia

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    DUX s.r.o.

    4

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy