Zamestnanec exekútorského úradu – Študent VŠ

    0 110

    2092238

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-22 11:42:27

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Paralegal – študent práva

    • Administratíva
    • Právo a legislatíva

    – osobná a telefonická komunikácia s klientmi a inými fyzickými a právnickými osobami,
    – administratívna práca vykonávaná v súlade s Exekučným poriadkom, ktorá zahŕňa kompletné spracovanie prijatej a odoslanej pošty,
    – zadávanie do databázy súdneho exekútora, práca s registrami exekúcií a inými databázami
    – príprava komunikácie so súdmi a štátnymi orgánmi, príprava vyjadrení, stanovísk, analýz a podkladov

    Požiadavky na uchádzača

    Naša spoločnosť hľadá študentov VŠ, právnické zameranie nie je podmienkou, s aktívnym prístupom k práci. Osobnostné predpoklady by mali zahŕňať precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilitu. Preferujeme študentov, ktorí by mohli nastúpiť ihneď, max. 4. ročník VŠ.

    – možnosť rozvoja a vzdelávania
    – zázemie etablovanej inštitúcie
    – motivujúce mzdové ohodnotenie
    – perspektívu dlhodobého zamestnania

    Exekútorský úrad s pôsobnosťou po celom území SR

    Exekútorský úrad s pôsobnosťou po celom území SR. Vykonávanie vykonateľných súdnych a iných rozhodnutí na základe poverení exekučných súdov, vrátane vymáhania peňažných či nepeňažných nárokov.

    Vymáhanie prebieha v zmysle ust. zákona č. 233/1995 Z.z. exekučný poriadok. Svoje služby poskytujeme oprávneným od roku 2013. Výkon rozhodnutí vykonávame osobne a administratívnou formou.

    Vyžadujeme a poskytujeme dynamický a aktívny prístup ku každej veci osobnitne.

    Druh pracovného pomeru je na dohodu zo začiatku najmä formou (brigády pre študentov VŠ).

    Ostatné informácie poskytujeme počas osobného pohovoru.

    Profesijný životopis nám, prosím, zašlite elektronicky prostredníctvom možnosti „Poslať spoločnosti životopis“ v dolnej časti tejto ponuky.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Exekútorský úrad, Súdny exekútor JUDr. Balaškó Peter

    Právnické činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Maďarský jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý