Zákaznický servis pro český trh (práce z Bratislavy)

    0 36

    ID ponuky v systéme profesia.sk

    3213336

    Kód jazyka, v ktorom je písana ponuka

    cz

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-24 08:36:39

    Pozícia zo zoznamu preddefinovaných pozícií

    • Špecialista podpory zákazníkov

    Región, v ktorom je pracovná ponuka platná

    Kategória, v ktorej je pracovná ponuka zaradená

    • Zákaznícka podpora

    Popis práce

    Jako člověk pro český trh budeš v naší bratislavské kanceláři:

    – pomáhat našim klientům (komunikační kanály: chat, email, sociální sítě, telefon)
    – komunikovat s partnery SuperFaktury
    – pomáhat s překlady článků (ze slovenštiny do češtiny) a v případě zájmu můžeš psát i vlastní články na firemní blog
    – pomáhat nám budovat značku a upevňovat pozici na trhu

    Požiadavky na uchádzača

    Jsi náš člověk, když:

    – tvým mateřským jazykem je čeština (toto kritérium bude pro pozvání na pohovor velmi podstatné)
    – ti česká gramatika nedělá žádný problém
    – ti nevadí každodenní online a telefonický kontakt s lidmi
    – máš základní znalosti o fakturaci a účetnictví, což je výhodou, ale NE PODMÍNKOU
    – ti nebude překážet, že ti zkrátíme pracovní čas (ano, čteš dobře) a budeš pracovat o hodinku méně, stejně jako my všichni.

    Iné výhody ponúkané zamestnancom

    – neformální pracovní atmosféra
    – zkrácená pracovní doba (7 hodin)
    – práce na stabilním projektu
    – více na www.hodinanavyse.sk

    Doplňujúce informácie pre kandidáta

    Je pro nás opravdu PODSTATNÁ ZNALOST ČESKÉHO JAZYKA na úrovni rodilého mluvčího. Ozývat se budeme jen zájemcům, kteří nám k životopisu připojí i motivační dopis v češtině.

    Krátka charakteristika klienta spoločnosti

    SuperFaktúra je dnes populárna a obľúbená online ekonomická aplikácia pre malých podnikateľov a živnostníkov.

    Pozícia vhodná pre absolventa

    Áno

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úvazek
    • živnost

    Dosiahnuté vzdelanie

    • středoškolské s maturitou
    • nástavbové/vyšší odborné vzdělání
    • vysokoškolské II. stupně
    • student vysoké školy
    • vysokoškolské I. stupně
    • postgraduální

    Názov spoločnosti

    superfaktura.sk, s.r.o.

    Charakteristika spoločnosti

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Informační technologie, počítačové programování, webové portály

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Český jazyk – Expert (C2)
    Poslať spoločnosti životopis

    Zdroj: www.profesia.sk