Záhradník

    0 85

    2689219

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-08-12 18:55:14

    • Údržbár
    • Záhradník

    • Služby

    – pravidelná starostlivosť o záhradu – trávnik, kvety, stromové porasty
    – polievanie, zavlažovanie, postrekovanie
    – výsadba nových porastov

    Požiadavky na uchádzača

    – pracovitosť
    – vzťah k prírode, k záhrade
    – cit pre pekné
    – spoľahlivosť, dôveryhodnosť, flexibilita

    – príjemné pracovné prostredie v krásnom anglickom parku
    – stabilná dlhodobá práca
    – sociálne benefity

    V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na e-mailovú adresu: kariera@bcinvest.sk.

    Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie. ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISY KANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ DATABÁZE.

    Odoslaním Vašich údajov vyhlasujete, že v súlade so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov poskytujete osobné údaje podľa zákona č.311/2001 Z.z. Zákonník práce uvedené v CV prevádzkovateľovi Bokada, a.s. za účelom získania zamestnania v tejto spoločnosti.
    Bokada, a.s. si vyhradzuje právo evidovať v databáze uchádzačov o zamestnanie prijaté osobné údaje po dobu jedného roka. Po tejto lehote budú osobné údaje zlikvidované. Podľa § 28 ods.1 z.č. 122/2013 Z.z. máte právo na základe písomnej žiadosti vyžadovať potvrdenie, či sú alebo nie sú Vaše osobné údaje spracúvané za účelom získania zamestnania v spoločnosti, ako i žiadať o opravu nesprávnych, neúplných a neaktuálnych osobných údajov.

    Amade Château je 5***** štýlový hotel, ktorý dýcha históriou starobylého rodu Amadeovcov a zároveň ponúka dokonalý luxus modernej doby. Doprajte si oddych v privátnej a domáckej atmosfére boutique hotela a svoje telo nechajte zrelaxovať v pravých tureckých kúpeľoch, ktoré sú jeho súčasťou. Vaše zmysly rozmazná kulinárske umenie nášho šéfkuchára v reštaurácii Pompadour a rafinované delikatesy ponúkané v cukrárni v štýle de Gournay.

    Hotel má výnimočnú polohu. Nachádza sa na pokojnom a malebnom Žitnom ostrove a predsa neďaleko od hlavného mesta Bratislava. Žitný ostrov predstavuje najväčší suchozemský ostrov v Európe, chránenú vodohospodársku oblasť stredoeurópskeho významu s početnými termálnymi prameňmi a je jednou z najúrodnejších častí Slovenska.

    Hotel Amade Château má k dispozícii 30 luxusných izieb, z toho 10 individuálnych apartmánov. Každá izba sa vyznačuje originálnym dizajnom. Izby sú dekorované tapetami s ručne maľovanými motívmi, ručne tkanými prikrývkami na postele a rôznymi umeleckými kováčskymi doplnkami. Všetky použité materiály sa vyznačujú vysokou kvalitou, dobrým vkusom a navzájom sa dopĺňajú tak, aby vytvárali harmonické a útulné prostredie. Hotel má k dispozícii aj 1 bezbariérovú 2-lôžkovú izbu.
    www.hotelamade.sk

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    BOKADA, a.s.

    25

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.