Zadávateľ dát do PC – Systémový pracovník

    0 131

    2052209

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-18 11:01:45

    • Administratívny pracovník, referent
    • Skladník

    • Administratíva
    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    * príjem a kontrola materiálu a tovaru
    * spracovanie dodacích listov, nahrávanie prijatého a vydaného tovaru v skladovom systéme
    * komunikácia s vodičmi, so skladovými pracovníkmi
    * práca na zmeny (denná, nočná, 2 dni voľno)

    Požiadavky na uchádzača

    * skúsenosti s prácou v skladovom systéme prednosťou
    * nemecký jazyk výhodou

    – Zázemie v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu
    -Príplatok na dopravu

    Žiadosti a životopisy posielajte e-mailom, príp. poštou
    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    Firma Schnellecke poskytuje logistické služby – skladovanie a zásobovanie materiálom, dodávky dielov v systéme JIT a nákladnú automobilovú dopravu. Na slovenskom trhu sa etablovala v nedávnom období a naďalej sa úspešne rozvíja. Je súčasťou podnikateľského združenia, ktoré má v zahraničí niekoľkodesaťročnú tradíciu s pobočkami takmer na všetkých kontinentoch sveta.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.

    200

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Outlook – pokročilý