Záchrannár – Vodca malého plavidla

    0 154

    2015258

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-17 16:53:31

    • Hasič, záchranár
    • Lodník
    • Zdravotnícky asistent
    • Zdravotnícky záchranár

    • Bezpečnosť a ochrana
    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    Popis práce

    – asistenčné služby prvej pomoci na vodnej hladine
    – vedenie malého plavidla
    – reporting vykonaných činností nadriadenému
    – práca na živnosť
    – nočné zmeny podľa požiadaviek
    – 12 hodinový pracovný čas
    – práca vhodná pre mužov
    – v prípade potreby zaškolíme na odbornú spôsobilosť Vodca malého plavidla

    Požiadavky na uchádzača

    – zivnostenske oprávnenie
    – kurz prvej pomoci, min. v rozsahu 8 hod. a/ alebo
    – odborná spôsobilosť Vodca malého plavidla/kapitánsky preukaz
    – preukázanie zdravotnej spôsobilosti
    – zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností
    – organizačné schopnosti
    – zodpovednosť

    atraktívne pracovné prostredie
    zaujímavé finančné ohodnotenie

    V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na info@prenajom-lodi.sk, do predmetu mailu napíšte ,,Zachranár“

    Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na výberový pohovor.

    Spolu so životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti Hot chilli lode, s.r.o.
    Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločosti, zároveň si však vyhradzujeme právo osloviť iba vybratých uchádzačov, ktorých zaradíme do výberového konania.

    Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním služieb vodnej záchrany.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Hot chilli lode, s.r.o.

    Iné služby