Wellness poradca – poradenstvo v oblasti životného štýlu – nadpriemerný príjem

    0 1

    2530917

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-03-19 10:07:39

    • Asistent výživy
    • Obchodný zástupca

    • Manažment
    • Obchod
    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    Rozširujeme pracovný tím, hľadáme ambicióznych ľudí na pozíciu:
    wellness poradca – osobný poradca
    – poradenstvo, konzultácie a služby poskytované klientom v oblasti vnútornej výživy – detoxikácia, výživa a regenerácia organizmu, zlepšovanie životného štýlu a zdravia, zdravé chudnutie, športová výživa a pohybové aktivity. Poradenstvo vonkajšej výživy – profesionálnej starostlivosti o pleť .
    – zostavenie výživových programov a úprava stravy klientom.
    Celkové vzdelávanie sa a kariérny rast na pozíciu manager.
    – zabezpečovanie chodu pobočky – a stály kariérny rast
    – príjem cca 700 – 2000 €.
    Poplatok za rekvalifikáciu je 60-80€, ale je možne si to zarobiť.

    Požiadavky na uchádzača

    – záujem o oblasť wellness
    – ochota vzdelávať sa – práca na sebe
    – práca v tíme
    – zodpovedný prístup k práci
    – komunikatívnosť a seriózne jednanie

    Kompletné zaškolenie – získanie certifikátov od medzinárodne uznávaných lekárov v oblasti zdravia a výživy. Flexibilná pracovná doba, práca s domova, práca bez šéfa, kariérny rast, možnosti vzdelávania sa na rôznych úrovniach aj v zahraničí, stále rastúci príjem, dovolenky v luxusných zahraničných rezortoch.

    Svoj životopis zašlite na mail – wellnessstudio01@gmail.com, následne budete kontaktovaný mailom, alebo telefonický z regiónu, kde si hľadáte prácu. Uveďte aj telefónne číslo.!

    Wellness štúdio poskytujúce poradenstvo v oblasti starostlivosti o zdravie a zdravý životný štýl, poradenstvo v oblasti krásy a vonkajšej výživy. Zaoberáme sa úpravou stravovacích návykov, detoxikáciou organizmu, regeneráciou tela a posilňovaním imunity, reguláciou hmotnosti, výživou pre šport a fitness, starostlivosťou o pleť, vlasy a telo. Radíme a vzdelávame ako si zlepšiť životný štýl pridaním pohybu a zostavením jedálnička pre klasické stravovanie, pre zníženie a udržanie hmotnosti, ale aj pre športovcov na rôznych úrovniach. Pri práci využívame produkty Shape Works, H24 a dermatologický patentovanú výživu SKIN.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Wellness štúdio s.r.o.

    Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem