Webanalytik

    0 63

    2941405

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-02-22 10:14:51

    • IT analytik
    • Špecialista marketingových analýz

    • Informačné technológie
    • Marketing, reklama, PR

    Si macher v exceli, tabuľkách, analýzach a je ti blízke prostredie internetu? Tak čakáme práve na teba. Na tejto pracovnej pozícii:
    – ti umožníme ukázať nám, že v exceli toho vieš viac, ako len zlúčiť bunky
    – dovolíme ti stať sa reportingovým guru a kráľom tabuliek, na dennej báze nás budeš zásobovať profesionálnymi reportami a analýzami
    – nám pomôžeš s meraniami a anylýzami návštevnosti web stránok
    – sa budeme tešiť na tvoje návrhy, ako zvýšiť návštevnosť našich webov, ako vylepšiť služby a funkcie web stránok
    – zistíš, ako to funguje v prostredí jednotky na online trhu a získaš cenné skúsenosti do tvojho profesionálneho života

    Požiadavky na uchádzača

    – silné analytické a logické myslenie
    – naozaj pokročilá znalosť excelu a samostatné riešenie úloh (otestujeme si)
    – chuť učiť sa, spočiatku dosť veľa nových vecí a neskôr je potrebné sledovať najlepšie trendy v odbore
    – nadšenie pre internet a webstránky je samozrejmý predpoklad a výborná orientácia a znalosť slovenského internetu je veľkou výhodou
    – mal by si byť samostatný, zodpovedný a zároveň schopný pracovať v tíme

    Životopis, prosím, vložte cez Profesiu, alebo posielajte na e-mail: nabor@job-ringier.sk. Ak chcete zvýšiť svoje šance, pripravte si motivačný list, ktorý zaujme a presvedčí nás, že ste pre nás ten správny človek a pripojte ho k životopisu.
    Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov vybraných na osobný pohovor, ostatní kandidáti dostanú informáciu e-mailom.

    Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj týždenníky Nový Čas Nedeľa, Nový Čas pre ženy a Život a mesačníky Nový Čas Krížovky, Nový Čas Bývanie, Eva, Madam Eva, Geo, Auto Bild, ako aj knižné publikácie určené pre rôzne čitateľské segmenty (napr. úspešnú edíciu Recepty zo života).

    Do online portfólia vydavateľstva patria rôzne online portály, ako napríklad spravodajsko – zábavný portál Čas.sk, ženský magazín časpreženy.sk, magazín pre mužov Adam.sk, video portál Tivi.sk, ale aj portál Život.sk. Vydavateľstvo pracuje na nových a rozvíja už svoje existujúce aplikácie, ako napríklad Nový Čas pre smartfóny a tablety.

    Spoločnosť vznikla začiatkom deväťdesiatych rokov. Od roku 2010 je Ringier Axel Springer Slovakia súčasťou novovzniknutej mediálnej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, ktorá je tiež aktívna v Poľsku, Srbsku a Maďarsku.

    Po spojení s Azet.sk, a. s., ktoré nastalo 1. júna 2016, sa Ringier Axel Springer Slovakia stal najväčším prevádzkovateľom internetového obsahu na Slovensku. Spoločnosť zamestnáva viac ako 800 ľudí v Bratislave a v Žiline.

    Možný dátum nástupu

    čo najskôr

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    RINGIER AXEL SPRINGER SLOVAKIA, a. s.

    280

    Vydavateľstvá, TV, rozhlas

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Google Analytics – pokročilý