Web Developer / Grafik

    0 120

    2080048

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 16:46:01

    • Grafický dizajnér
    • Web dizajnér
    • Webmaster

    • Informačné technológie
    • Marketing, reklama, PR

    Hľadáme do nášho mladého tímu kolegu s dobrou znalosťou webových technológií na obsadenie pozície „Web Developer / Grafik“.
    Pracovná náplň:
    – správa existujúcich a tvorba nových internetových stránok v redakčnom systéme MAGENTO
    – starostlivosť o e-shop so znalosťou produktov
    – príprava a editácia funkčných HTML šablón
    – príprava grafických podkladov pre inzerciu a reklamu
    – skúsenosti s tvorbou rozšírení pre redakčný systém Magento

    Požiadavky na uchádzača

    – samostatnosť, dôslednosť a zodpovednosť
    – analytické a technické myslenie
    – komunikačné schopnosti
    – schopnosť zvádať viacero úloh súčasne
    – snaha o zdokonaľovanie svojich schopností
    – cit pre dizajn a grafiku
    – pokročilé znalosti Zend Framework, PHP, HTML

    – práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti
    – priestor pre osobný a profesný rozvoj
    – progresívne odmeňovanie
    – práca v mladom kolektíve
    – priestor pre zdokonaľovanie sa v oblasti

    V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj na našu e-mailovú adresu: job@gemtech.eu
    Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.
    Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

    Sme stabilná veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa dovozom, distribúciou, technickou podporou a servisom produktov popredných výrobcov v oblasti kamerových a zabezpečovacích systémov ako sú Samsung, GeoVision, TVT atď. Ponúkame profesionálne bezpečnostné riešenia, kamerové systémy CCTV, IP kamery, digitálne záznamníky DVR/NVR a ďalšie príslušenstvo pre kamerové a zabezpečovacie systémy a systémy na ochranu tovaru EAS.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    GEMTECH, s.r.o.

    10

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Adobe Illustrator – pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • CSS – pokročilý