Web Developer & Analyst

    0 196

    1228562

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-21 09:34:32

    • IT analytik
    • IT architekt
    • Programátor
    • Webmaster

    • Informačné technológie

    Do nášho tímu hľadáme programátora webových aplikácií. Pracujeme pre potreby nadnárodnej spoločnosti, na interných aj externých projektoch pre našich partnerov.

    Pracovná náplň:
    – Participácia na firemných projektoch a zmenových požiadavkách v oblasti Business Intelligence, HR aplikácia a Webové stránky.
    – Analýza požiadaviek, príprava návrhov
    – Vývoj a realizácia , testovanie jednotlivých návrhov a ich vylepšovanie
    – Riešenie vystávajúcich problémov, prinášanie návrhov na zlepšovanie a ich aplikácia v praxi
    – Byť nápomocný klientom a užívateľom

    Požiadavky na uchádzača

    Požiadavky:
    – VŠ, SŠ IT , elektrotechnického zamerania
    – AJ – aktívne, NJ je výhoda
    – Znalosti HTML, JavaScript, php, MySql, XML, .Net, Sharepoint
    – Zvyknutý pracovať samostatne
    – Analytické a logické myslenie

    Flexibilita, zodpovedný prístup, schopnosť samo štúdia, tímový duch, komunikačné schopnosti, schopnosť vyhľadávať informácie, inovovať a navrhovať alternatívne riešenia.

    Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť pracovať v úspešnom dynamickom tíme.
    Iné výhody:
    – 13-ty plat
    – flexibilný pracovný čas
    – vzdelávací program a rozvoj zamestnancov
    – práca v silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti

    Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom alebo v anglickom jazyku, v ktorom prosíme uviesť Váš telefonický a emailový kontakt. Viac informácií Vám radi poskytneme na osobnom stretnutí alebo na nižšie uvedených telefónnych číslach : 02/322 922 26, 0911 455 074. Životopis prosíme zasielať na adresu: skshr@trenkwalder.com

    Spoločnosť Trenkwalder Solutions, s.r.o. je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Trenkwalder International A.G.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Trenkwalder Solutions, s. r. o.

    24

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft SharePoint – základy
    • Počítačové znalosti – programátor
    • HTML – základy