Web developer

    0 32

    1790821

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-07-31 09:49:45

    • Programátor
    • Web dizajnér
    • Webmaster

    • Informačné technológie

    Popis práce

    – malý tím Python/Django developerov hľadá posilu
    – práca na projektoch pre klientov zo Slovenska ako aj zo zahraničia
    – projekty od jednoduchých webových stránok, cez shopy, rozsiahle Internetové a Intranetové aplikácie až po dohľadové systémy nad technologickými procesmi a zariadeniami, custom Linux hosting na mieru a správa Linuxových systémov
    – možnosť zamerania od programovania komunikácie s HW až po klasický Webdesign
    – priamy kontakt s klientom

    Požiadavky na uchádzača

    Požadované technológie a techniky:
    – backend web programovanie v Python / Django
    – frontend web programovanie v Javascript / Angular 1.x/2.x / ReactJS
    – skúsenosti s NodeJS prínos

    Osobnostné:
    – otvorená myseľ, komunikácia
    – férové jednanie
    – samostatná a tímová práca na pridelených úlohách
    – precíznosť, dodržiavanie termínov
    – chuť vzdelávať sa a implementovať nové veci do procesov
    – záujem o ďalší rozvoj v programovaní, návrhu internetových a intranetových aplikáciach a webových technológiách

    Výhodou:
    – verziovanie kódu, základy GIT workflow, branches, commits, pull, push
    – záujem pracovat pod Linuxom / Mac OS
    – vývoj software pre embeded zariadenia, komunikácia s rôznymi druhymi HW pomocou ľubovoľného protokolu
    – spracovanie grafických podkladov do statických šablón HTML/CSS/JS
    – NodeJS, Grunt/GULP
    – Docker
    – SCRUM / Agile

    – veľké možnosti na profesný rast, rôznorodé a zaujímavé projekty
    – férové finančné ohodnotenie podľa stupňa vedomostí a výsledkov práce
    – flexibilná pracovná doba, ideálne prostredie ako pre rannostajov, tak pre sedmospáčov
    – možnosť špecifikácie, zamerať sa na oblasť, ktorá ti ide najlepšie
    – športovo orientovaný tím, v zime lyžujeme aj hráme hokej, celý rok hráme futbal
    – možnosť výberu platformy, Linux resp. Mac preferovaný, ak si Windowsak, nevadí, Linux ta naučíme

    – spolu s profesným životopisom ideálne zasielaj aj referencie a projekty, na ktorých si sa zúčastnil

    Malý tím Python/Django developerov vytvára projekty na mieru pre svojich klientov zo Slovenska ako aj zo zahraničia.

    Široký záber technológii, vývoj rôznorodých projektov od jednoduchých webových stránok, cez shopy, rozsiahle Internetové a Intranetové aplikácie až po dohľadové systémy nad technologickými procesmi a zariadeniami, custom Linux hosting na mieru a správa Linuxových systémov.

    Možný dátum nástupu

    01.09.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Adaptiware, spol. s r.o.

    1 zamestnanec

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • UNIX/Linux – základy
    • Počítačové znalosti – programátor
    • CSS – základy
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia UNIX/Linux – základy