VZV/Zásobovač linky – Lozorno – automobilový priemysel

    0 121

    2041474

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 09:23:54

    • Montážnik/montér
    • Vodič vysokozdvižného vozíka

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Výroba

    Popis práce

    – miesto výkonu práce: Lozorno – automobilový park
    – obslužné práce v oblasti logistiky
    – manipulácia s materiálom na VZV vozíkoch
    – nakladanie a vykladanie tovaru
    – zásobovanie linky

    Požiadavky na uchádzača

    – práca v 8 až 12 hod. prevádzke
    – prax v automobilovom priemysle výhodou
    – bezchybný zdravotný stav
    – manuálna zručnosť
    – flexibilita

    – práca na HPP
    – ubytovanie a strava zabezpečená
    – stravné lísky
    – príplatky za poobednú a nočnú zmenu
    – výkonnostný bonus 96,- eur mesačne
    – práca bez sprostredkovateľských poplatkov
    – istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
    – komplexná starostlivosť EDYMAX koordinátorom

    Bardejov – Hurbanova 21, bardejov@edymax.com, 0905 225 225
    Košice – Mlynská 27, kosice@edymax.com, 0917 815 243
    Zvolen – V.P. Tótha 17, zvolen@edymax.com, 0905 929 025
    Trnava – Zelený Kríček 2, trnava@edymax.com, 0915 886 923
    Žilina – J.M.Hurbana 4, zilina@edymax.com, 0905 985 632
    Galanta – Mierové námestie 5, galanta@edymax.com 0917 911 777
    Lučenec – Masarykova 2, lucenec@edymax.com 0918 606 196
    Spišská Nová Ves – J.Fabiniho 10, snv@edymax.com 0915 891 819

    alebo volajte na bezplatnú infolinku 0800 600 200.

    EDYMAX – PRACA PRE VÁS

    – dynamická a spoľahlivá personálna agentúra
    – za 11 rokov pôsobenia na Slovensku sme už našli prácu pre 70 tisíc
    ľudí na Slovensku, v Českej republike a v Nemecku
    – ponúkame prácu vo významných firmách. V automobilovom,
    elektrotechnickom, strojárskom priemysle a ďalších
    – 5 000 našich zamestnancov má v EDYMAXe istotu stabilnej práce a
    pravidelnú výplatu mzdy

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    EDYMAX SE

    5000

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov