Vývojový konštruktér

    0 261

    720513

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-02-07 17:00:34

    • Konštruktér

    • Automobilový priemysel
    • Strojárstvo

    – zodpovednosť za návrh a vývoj prevodoviek pre cestné a stavebné stroje, poľnotechniku, veternú energetiku a pod.
    – sledovanie a vyhodnocovanie trendov v oblasti konštrukcie prevodoviek

    Požiadavky na uchádzača

    úspešné absolvovanie štúdia:
    – Strojnícka fakulta ŽU, odbor: Konštrukcia strojov a zariadení
    – Strojnícka fakulta TÚ v Košiciach, odbor: stroje a zariadenia pre stavebníctvo, poľnohospodárstvo a úpravníctvo / strojné inžinierstvo
    – Strojnícka fakulta STÚ v Bratislave, štúdijný program: stroje a zariadenia pre stavebníctvo, úpravníctvo a poľnohospodárstvo
    – resp. adekvátne technické vzdelanie
    – nevyžaduje sa súčasná znalosť všetkých horeuvedených CAD systémov

    – možnosť ďalšieho vzdelávania sa a odborného rastu
    – účasť na domácich a zahraničných veľtrhoch a konferenciách
    – 13. /14.plat
    – príjemné pracovné prostredie
    – príspevok zamestnávateľa na stravu
    – pravidelné zvyšovanie platu

    – životopis zaslať emailom na adresu: melich@hs.sk
    – kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

    – vývoj a výroba prevodoviek, náprav, držiteľ certifikátu kvality EN ISO 9001:2008

    Možný dátum nástupu

    02.04.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské III. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    Hriňovské strojárne, a.s. Hriňová

    300

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • AutoCAD – expert