Vývojár (programátor JAVA a.Net)

    0 120

    2079534

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 08:36:17

    • Programátor

    • Informačné technológie

    – Navrhuje a realizuje riešenia na dosiahnutie vyššej efektivity alebo úspory nákladov pre úlohy v zmysle stanovených cieľov
    – Navrhuje a realizuje zmeny a nové funkčnosti v aplikáciách vrátane ich doplnkov v súlade so schváleným plánom realizácie zmien a vývoja nových aplikácií
    – Realizuje vývoj aplikácií na platforme Java, Java2EE, spolupracujúcich s databázovým prostredím: MS SQL Server, ORACLE
    – Eviduje, vypracováva a aktualizuje technickú dokumentáciu k aplikáciám.
    – Realizuje školenia kľúčových používateľov v rámci dodávky nových funkčností, aplikácií
    – Vykonáva odborné konzultácie v oblasti riadenia zmien, vývoja aplikácií a oblasti podpory prevádzky
    – Vypracováva a realizuje riešenia incidentov na II. a III. úrovni podpory prevádzky aplikácií

    Požiadavky na uchádzača

    Počítačové znalosti – programátor:
    – programovanie v jazyku Java podmienkou; znalosť .Net výhodou
    – prehľad v technológiách: Java, XML, SQL, Hibernate, HTML, SOAP, HTTP
    – prehľad v BPMN, BPEL výhodou
    – znalosť aplikačných serverov IBM Websphere Application server výhodou
    – skúsenosti s prácou s niektorou z Integračných platforiem (IBM Business Process Manager, ORACLE SOA Suite, SAP Process Integration) výhodou

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    – analytické a programátorské myslenie – pre potreby analýz a návrhov aplikácií/riešení
    – skúsenosti s návrhom aplikácií a zmien v aplikáciách na úrovni zdrojového kódu
    – IBM WebSphere BPM , SOA
    – znalosť vývojárskych technológií a nástrojov (Eclipse IDE )
    – znalosti z oblasti objektovo orientovaného programovania
    – iniciatíva, spolupráca, zákaznícky prístup

    Zázemie v stabilnej spoločnosti.
    Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
    Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov.

    Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyžadované predpoklady.

    Naša spoločnosť priamo nadväzuje na takmer 160-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Sme silná a dynamická spoločnosť, ktorá flexibilne reaguje na súčasný trend v celej európskej energetike. Našim zákazníkom dodávame dve komodity – zemný plyn aj elektrickú energiu. Sme lídrom na trhu dodávky zemného plynu a spoľahlivým partnerom pre vyše 1,3 milióna odberateľov. Šírka služieb poskytovaná všetkým našim zákazníkom, ich dôvera v našu spoľahlivosť a naša snaha o čoraz kvalitnejšie služby nám pomáhajú udržať si pozíciu kľúčového dodávateľa v oblasti plynárenstva na Slovensku. Naše postavenie na energetickom trhu je dané profesionalitou našich zamestnancov, tradíciou a otvorenosťou k zmenám. Ako spoločensky zodpovedná korporácia kladieme dôraz na podporu občianskej spoločnosti, ochranu kultúrnych hodnôt i životného prostredia, ako aj pomoc ľudom v ťažkých životných situáciách.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Slovenský plynárenský priemysel, a.s.

    1000

    Výroba, prenos a rozvod plynu

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • Java – expert