Vývojár palubných sietí

    0 93

    2057776

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-23 15:10:49

    • Konštruktér
    • Technológ

    • Automobilový priemysel
    • Výroba

    Popis práce

    – dizajn a konštrukcia palubných sietí v CAD softvére
    – práca v projektovom tíme s medzinárodnou účasťou
    – tvorba koncepcií a riešenie problémov
    – zavádzanie a sledovanie zmenového konania
    – vytvárať a udržiavať dokumentáciu

    Požiadavky na uchádzača

    – min. SŠ – strojárskeho, elektrotechnického smeru alebo
    zameranie na automobilový priemysel
    – znalosť MS – Office aplikácií
    – nemecký jazyk – pokročilá úroveň
    – technické a logické myslenie
    – zodpovednosť a zmysel pre detail
    – samostatnosť, flexibilita, ochota cestovať
    – pracovná skúsenosť s CAD programom – výhodou
    – vod. preukaz sk. B – výhodou
    – pozícia vhodná aj pre absolventa

    Doplnkové dôchodkové poistenie

    Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovede zasielať len tým z uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme Vám za pochopenie.

    Vitajte v LEONI Slovakia. Celosvetovo má LEONI-Group so sídlom v Nemecku viac ako 60.000 zamestnancov v 88 podnikoch v 32 krajinách. Ako jeden z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjame a vyrábame pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Našimi zákazníkmi sú DaimlerChrysler, Nokia, Porsche, BMW, Siemens a mnoho ďalších.

    V rámci LEONI-Group patríme k divízii výroby systémov palubných sietí. V našich prevádzkach v Trenčíne a Ilave s viac ako 1.200 zamestnancami vyrábame káblové zväzky pre nášho klienta Porsche a BMW. Naši zamestnanci sa svojím inovatívnym duchom, zmyslom pre kvalitu a orientáciou na zákazníka starajú o spokojnosť našich klientov. Nové úlohy a rozšírenie našich aktivít vyžadujú posilu.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    LEONI Slovakia, spol. s r. o. – odštepný závod Trenčín

    1200

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – aktívne