Vývojár C++, C# .NET pre CAD/CAM

    0 1

    934679

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-21 10:39:18

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Máme voľné pracovné miesto pre vývojára s profilom:
    – C#/C++
    – Visual Studio, .NET
    – znalost MFC a STL kniznice
    – znalost Windows API
    – znalost zakladnych design patternov

    Požiadavky na uchádzača

    – chápe princípy vývoja software v medzinárodnom tíme a rozdiel oproti študentskej, alebo jednochlapovej práci
    – zodpovedný prístup k práci, pridelené úlohy rieši samostatne a iniciatívne
    – problémy nie len kritizuje pri pive, ale ich otvorene rieši
    – rozhodujúce sú skutočné výsledky práce a spokojnosť zákazníka

    – práca v medzinárodnom tíme, vedenom skúseným seniormi – ak chcete tak sa niečo naučíte
    – menšia firma – možnosť postupu ak na to máte
    – možnosť cestovať a vzdelávať sa
    – pružná pracovná doba

    Ak máte o prácu u nás záujem, pošlite svoje podrobné profesné CV na náš email.
    Uveďte aj:
    – možný dátum nástupu,
    – očakávaný nástupný plat
    – navrhnite termín osobného pohovoru.
    Hodnotené budú všetky odpovede, kontaktovať budeme len vhodných kandidátov.

    Slovenský Softwarehouse s 27 ročnou tradíciou.
    Vývoj softwarových riešení pre stálych zákazníkov z USA, AT, D, SVK, v dlhodobých kontraktoch.
    Našich 25 vývojárov pracuje v kanceláriách v Bratislave a v Žiline pri univerzite, s hlavnými technológiami: .NET, Java, C++, C#, Android, Delphi, Mobilné platformy.
    Aplikácie sú: CAD/CAM, Web aplikačné servre, distribuované systémy pre dopravu a špedíciu, doručovanie.
    Rozhodujúca pre nás je správnosť riešenia a spokojnosť zákazníka.
    Info o spoločnosti na www.solver.sk, info@solver.sk.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Solver IT s.r.o.

    20-24 zamestnancov

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – programátor
    • C# – pokročilý