Vývojár bankového softvéru – aj na part-time!

    0 8

    3242000

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-22 08:07:20

    • IT tester
    • Programátor

    • Informačné technológie

    Hľadáme motivovaného kolegu do nášho medzinárodného tímu, ktorý má záujem pracovať na novom vývoji a tiež spravovať a rozvíjať existujúce aplikácie.

    Popis práce:

    – Programovanie na aplikačnej vrstve
    – Programovanie automatizovaných testov, automatizácia inštalácií, vytváranie pomocných programov
    – Analýza problémov a opravovanie chýb na už existujúcich verziách
    – Pomoc pri inštalácii a riešení problémov na testerských prostrediach a prostrediach u zákazníka
    – Poskytovanie podkladov pre písanie technickej dokumentácie
    – Participácia na celkovom projektovom plánovaní a riešeniach

    Požiadavky na uchádzača

    Požiadavky na kandidáta:

    – Znalosť objektovo orientovaného programovania
    – JAVA – veľká výhoda
    – Skúsenosť s databázami – SQL (Oracle, MSSQL)
    – Maven, Jenkins (výhodou)
    – Analytické myslenie
    – Schopnosť tímovej práce
    – Anglický jazyk
    – Ochota učiť sa a motivácia pracovať na sebe

    Benefity :

    – 5 dní dovolenky navyše / Ness Days
    – 3 dni sickness days
    – Flexiblný pracovný čas
    – Homeoffice
    – Stravné lístky
    – Mesačné / ročné hodnotenia zamestnancov
    – Odmena za odporúčaného kandidáta
    – Starostlivosť od deti zamestnancov počas leta / Ness Summer Club
    – Masáže na pracovisku
    – Ovocné dni
    – Občerstvenie pre zamestnancov
    – Diners club karta
    – Zľavy u obchodných partnerov
    – Relax zóna
    – Benefitový systém formou Cafeterie
    – Zapožičiavanie literatúry
    – Teambuildingové /interné aktivity
    – Bicyklová miestnosť
    – Sprchy na každom poschodí
    – Príspevok pri narodení dieťaťa alebo vlastnej svadbe
    – Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

    NESS KDC, based in Kosice, Slovakia, established in 2005, is Software Product Development and Technology Innovation Center serving its partners in industries such as Automotive, Transportation, Mobile, Media, Finance, Power and Big Data.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    NESS KE, s.r.o.

    500-999 zamestnancov

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Počítačové znalosti – programátor
    • Java – základy