Výrobný pracovník – lepenie surového skla

    0 3

    3162059

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-09-19 14:44:00

    • Robotník

    • Výroba

    Popis práce

    – 100% kontrola surového skla,
    – nanášanie cleanera ( aktivačného prostriedku) na surové sklo,
    – nanášanie lepidla na surové sklo (pomocou robota, manuálne),
    – kontrola teploty
    – priebežná kontrola línie lepidla na výrobku,
    – používanie lepiacich šablón pre daný proces výrobku,
    – ošetrovanie šablón a údržba,
    – údržba vozíkov nalepených skiel,
    – iné výrobné práce podľa pracovného postupu na danom projekte, na ktorý bol zaškolený,
    a podľa potreby a pokynov nadriadeného

    Požiadavky na uchádzača

    – ukončené SOU, ZŠ
    – manuálna zručnosť, flexibilita, zodpovednosť, zmysel pre detaily, dobrý zrak
    – práca vo výrobnej sfére – automobil. priemysel, práca v trojzmennej prevádzke

    – 13. plat
    – bezplatná doprava
    – kompletné zaučenie
    – stravovanie v závodnej jedálni za výhodných podmienok
    – zaujímavé finančné ohodnotenie na tejto pozícii

    RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície. Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • študent strednej školy

    Názov spoločnosti

    RF, spol. s r.o.

    500-999 zamestnancov

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov