Výrobný pracovník

    0 3

    3115603

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-01-11 15:26:27

    • Robotník

    • Výroba

    – práca vo výrobe svetového dodávateľa pre stavebný priemysel
    -práca najmä na jednu zmenu, vhodná pre ženy i mužov aj bez predošlých skúseností
    -po zaškolení obsluha strojov a zariadení, manipulácia s materiálom, vizuálna kontrola hotových výrobkov, pájkovanie

    Požiadavky na uchádzača

    – manuálna zručnosť
    – chuť učiť sa a pracovať
    – zodpovednosť a spoľahlivosť
    – tímový duch
    – v prípade vyšších objednávok ochota pracovať na dve zmeny
    – skúsenosti vo výrobe – výhodou

    – práca v úspešnej, stabilnej a dynamickej spoločnosti na TPP
    – ročné odmeny podľa pracovných výsledkov a výsledkov spoločnosti
    – príspevok do Doplnkového dôchodkového sporenia zamestnávateľom
    – teambuildingy a iné zamestnanecké výhody
    – osobný rozvoj
    – odborné školenia podľa profesných potrieb zamestnanca
    – priateľský kolektív
    – práca v čistom prostredí
    – zamestnanecké oblečenie
    – dobrá dostupnosť do práce

    – pracovný pomer na dobu určitú
    – pracovná doba je od 6:00 do 14:30; prípadne poobedna zmena

    Sme súčasťou nadnárodnej spoločnosti, zaoberajúcej sa výrobou a spracovaním najmä neželezných kovov. Pre výrobný závod s približne 50 ľuďmi so sídlom v Bratislave, ktorý vyrába systémy pre opláštenie a odvodňovanie budov najmä zo zinkových plechov a zvitkov, hľadáme zamestnanca na pozíciu. Spoločnosť je súčasťou skupiny Fedrus International a v rámci obchodnej jednotky VM Building Solutions vyrába najmä výrobky zo zinku VMZINC®. VM Building Solutions so sídlom v Paríži celosvetovo zamestnáva 900 ľudí a šíri svoje produkty zo šiestich európskych závodov pomocou predajných tímov na štyroch kontinentoch.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    VM Building Solutions Slovensko s.r.o.

    25-49 zamestnancov

    Strojársky priemysel