Vychystávač tovaru – nočná zmena

    0 126

    1408785

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 06:31:13

    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    – možnosť zárobkov od 1000€ netto/mesiac
    – pracovný pomer je najskôr na dohodu a potom na trvalý pracovný pomer, NEJEDNÁ SA O KRÁTKODOBÚ BRIGÁDU, hľadáme uchádzačov na dlhodobú spoluprácu
    – práca na nočné zmeny
    – príprava potravinového tovaru na distribúciu do prevádzok
    – pomocné práce v sklade
    – zodpovednosť za tovar

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme zodpovedného a flexibilného kandidáta na dlhodobú spoluprácu, práca si vyžaduje vyššiu fyzickú zdatnosť. Nutnosťou je platný potravinársky preukaz a VÝPIS REGISTRA TRESTOV!

    – mladý dynamický kolektív
    – možnosť kariérneho rastu, motivujúce platové ohodnotenie
    – stravovania vo firemnej kantíne
    – zamestnanecká zľava na všetok sortiment

    Vzhľadom na veľké množstvo žiadostí o zamestnanie si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

    Naša spoločnosť začala pôsobiť na slovenskom trhu v roku 2008. Sme mladá prosperujúca firma a zaoberáme sa distribúciou širokého sortimentu potravín do gastronomických a reštauračných zariadení.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    ZELENINARI, s.r.o.

    Iné obchodné činnosti