Vychovávateľka v súkromnom detskom centre v BA-Rači

    0 1

    2233782

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-09-28 14:47:38

    • Opatrovateľ, osobný asistent
    • Sestra
    • Zdravotnícky asistent

    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    opatrovatrovanie a edukačná činnosť pre deti od 2 do 5 rokov, samostatná príprava plánu práce, tvorba edukačných pomôcok, hravá angličtina, nácvik samoobslužných činností u detí, hygiena detí, dokrmovanie, dohľad pri hre, základná sanita priestorov

    Požiadavky na uchádzača

    empatia a vzťah k deťom, trpezlivosť, dochvíľnosť, samostatnosť, angl.jazyk , kreativita a grafické zručnosti – kreslenie, znalosť pohybových, tanečných alebo hudobných aktivít , pozitívne myslenie, znalosti z oblasti vývoja detí po telesnej i psychickej stránke, schopnosť tímovej práce, profesionálne vystupovanie, všeobecný rozhľad, spisovný slovenský jazyk aj gramatika.Dobrý zdravotný stav.

    denne teplý obed, pitný režim

    Práca vyžaduje prax v kolektívnom zariadení min. 1 rok prípadne počas štúdia, prac.doba denne 6 až 8 hod, okrem víkendov, odolnosť voči stresu, kurz prvej pomoci a osvedčenie o manipulácii s potravinami z hygieny sú výhodou, uprednostňujeme prácu na živnosť dlhodobo/alebo na dohodu/ krátkodobo/.

    sme súkromné detské centrum pre deti od 2 do 5 rokov v Bratislave- Rači, aktivity je možné pozrieť na fa stránke Detské centrum Zámok hier, zaoberáme sa dennou opaterou detí, centrum má kapacitu 20 detí, má rodinnú atmosféru

    Možný dátum nástupu

    ihned

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Súkromné detské centrum Zámok hier

    Iné vzdelávacie organizácie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Word – základy