Vonkajší predajca na čerpacej stanici SHELL

    0 215

    2275385

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-10-06 05:40:59

    • Obsluha čerpacej stanice

    • Služby

    – aktívna starostlivosť o zákazníkov a odborná pomoc pri tankovaní pohonných hmôt do motorových vozidiel
    – aktívna ponuka a predaj produktov a služieb zákazníkom
    – starostlivosť o areál čerpacej stanice

    Požiadavky na uchádzača

    Vzhľadom k tomu, že sa jedná o osobu, ktorá je pre zákazníka čerpacej stanice prvým reprezentantom spoločnosti SHELL, hľadáme do teamu kolegu, ktorý je:
    – milý, komunikatívny a pohotový
    – má obchodného ducha
    – aktívny prístup k práci
    – chuť učiť sa a získavať nové poznatky
    – samozrejmosťou je rešpekt k zákazníkovi
    – flexibilita je výhodou

    – práca v teame celosvetovej spoločnosti
    – stabilita
    – motivačné mesačné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
    – nadčasové príplatky
    – sociálne benefity

    Pozícia je vhodná i pre šikovného absolventa SŠ, aj študenta VŠ.

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

    Peter Jánošík – NEA, prevádzkovateľ 8 čerpacích staníc Shell Slovakia s.r.o.:
    Bratislava – Panónska, Drieňová, Popradská, Dvojkrížna
    Galanta – Vajanského, Esterházyovcov,
    Štvrtok na Ostrove
    Dunajská Streda – Kútniky
    Spoločnosť pôsobí v oblasti čerpacích staníc už od roku 2002 a zamestnáva 100 zamestnancov.
    Jej základnými hodnotami sú rešpekt, rast a stabilita.

    Možný dátum nástupu

    12.10.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Peter Jánošík – NEA

    15

    Iné služby