Vodič VZV – retrak v automobilovom priemysle s miestom výkonu práce Bratislava – Devínska Nová Ves

    0 164

    2052541

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-18 16:48:21

    • Montážnik/montér
    • Operátor strojov a zariadení
    • Robotník
    • Skladník
    • Vodič vysokozdvižného vozíka

    • Doprava, špedícia, logistika
    • Výroba

    Popis práce

    – práca na VZV
    – manipulácia s tovarom, príprava expedície, nakládka a vykládka tovaru, zásobovanie linky materiálom
    – zakladanie do regálov

    – práca na 3 alebo 4 zmeny (8 hod. zmeny)

    Požiadavky na uchádzača

    – manuálna zručnosť
    – presnosť
    – spoľahlivosť
    – samostatnosť
    – zodpovedný prístup k práci
    – zručnosť
    – dochvíľnosť
    – prax na retraku výhodu

    – zaškolenie zamestnancov
    – možnosť prestupu pod kmeňový stav po 6 mesiacoch
    – možnosť nadčasov
    – príplatky za nočné a víkendové zmeny

    – PLAT: 757 € brutto + príplatky za nočné a víkendové zmeny + stravné lístky v hodnote 3,20 EUR za každú odpracovanú zmenu.

    V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu je potrebné zaslať e-mailom životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú adresu, alebo kontaktovať na tel. č.: 034/230 04 15, 0949 574 500

    V predmete správy prosím uveďte presný názov pozície, o ktorú sa zaujímate.

    Dovoľujeme si telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

    Agentúra dočasného zamestnávania – spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personálneho lízingu, nábor a služby spojené so zaisťovaním kvality v automobilovom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Phoenix Quality Services s.r.o.

    Ostatná priemyselná výroba