Vodič VZV- Lozorno

    0 115

    2002712

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 14:48:04

    • Logistik
    • Skladník
    • Vodič vysokozdvižného vozíka

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    – práca v automobilovom priemysle
    – práca na vzv, retraku alebo ťahači
    – zaskladňovanie/vyskladňovanie materiálu
    – práca na 8- hodinové zmeny ( 3 alebo 4-zmenná prevádzka)

    Termín nástupu: ihneď

    Požiadavky na uchádzača

    – platný preukaz VZV
    – skúsenosti s obsluhou VZV
    – skúsenosť na retraku výhodou
    – pracovitosť, zručnosť, zodpovednosť
    – tímový hráč
    – čistý register trestov
    – zdravotná spôsobilosť na prácu v noci, na vzv a prácu s bremenami
    – skúsenosti z oblasti automobilového priemyslu, resp. všeobecne z oblasti výroby alebo logistiky – veľkou výhodou

    – platové ohodnotenie od 570 euro v čistom (vrátane stravného)
    – dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby
    – možnosť nadčasov
    – v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie

    Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis na kohutova@jobs-hr.eu

    Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.

    Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Našim klientom zabezpečujeme dočasných zamestnancov, vyhľadanie a výber kmeňových zamestnancov, školenia zamestnancov a outsourcing. Zárukou kvality a dôslednosti ponúkaných služieb je dlhoročná tradícia a skúsenosti z trhu ľudských zdrojov, praxou overená metodika práce, znalosť personálnej problematiky, tím odborných poradcov, orientovaných primárne na reálne potreby Vašej spoločnosti a absolútna flexibilita, rýchlosť a dokonalý servis.

    Možný dátum nástupu

    ihneď ( dohodou )

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    JOBS Personnel Services, s. r. o.

    6

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov