Vodič VZV, komisionár s ubytovaním – miesto výkonu práce: Galanta, Krupina

    0 1

    2931582

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-06-19 10:08:18

    • Vodič vysokozdvižného vozíka

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    Miesto práce: KRUPINA

    Vodič VZV – Príjem tovaru, Export, Obsluha liniek
    príjem a zaskladnenie tovaru podľa pracovných postupov a smerníc stanovených firmou
    práca vhodná aj pre ženy.
    práca s ručným scanerom
    príprava, triedenie, stohovanie a páskovanie hotových výrobkov podľa pracovných postupov a smerníc stanovených firmou.
    zabezpečenie liniek obalovým materiálom, materiálom a odvozom hotových výrobkov z liniek.
    VZV preukaz Tr.:I, II, Druh: A, D, E, W1, W2 (prax minimálne 1 rok)

    V prípade neplatného VZV preukazu vieme obnoviť.

    Požiadavky na uchádzača

    znalosť skladového hospodárstva a skúsenosti v operatívnej logistike výhodou

    UBYTOVANIE- zdarma
    gastro-lístky
    zálohy po odpracovanom týždni
    dochádzkový bonus
    miesto výkonu práce – KRUPINA

    Balenie, manipulácia, triedenie, evidencia, paletovanie zásielok, etiketovanie, fóliovanie a export tovaru k zákazníkovi.

    Baliace služby tvoria primárnu časť nášho portólia služieb. Zabezpečujeme baliacu kapacitu podľa požiadaviek klienta a s tým spojené ostatné činnosti.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    BLADE P.S.,s.r.o.

    10

    Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Word – základy