Vodič VZV

    0 122

    2047122

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 11:21:15

    • Skladník
    • Vodič vysokozdvižného vozíka

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    Ponúkame prácu pre vodičov VZV s praxou.

    – jedná sa prácu v sklade spojenú s obsluhou vysokozdvižného vozíka — príjem tovaru na sklad,
    – vyskladňovanie zo skladu,
    – navážanie materiálu na linku,

    – práca je na trvalý pracovný pomer,
    – miesto výkonu práce je v Devínskej Novej Vsi,
    – 8 hodinové zmeny
    – 2 a 4 zmenná prevádzka
    – prax na VZV potrebná

    Mzdové podmienky: 700€- 750€/ brutto+ 3,15€ gastrolístky + priplatky za nocne zmeny, sviatky, vikendy

    Požiadavky na uchádzača

    – zručnosť
    – flexibilita
    – dochvíľnosť
    – zodpovednosť
    – prax na VZV
    – stabilita

    Výhody:

    – stabilná a dlhodobá spolupráca
    – možnosť prechodu ku kmeňovým zamestnancom
    – odborné zaškolenie a preškolenia
    – príplatky za nočné a víkendové zmeny, bonusy
    – možnosť nadčasov
    – pomoc s ubytovaním

    V prípade, že máte záujem o ponúkanú prácu, kontaktujte nás na 0911 050 798, alebo zašlite svoj životopis na: jaroslava.bamburova@workservice.eu.sk

    Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

    Možný dátum nástupu

    IHNEĎ

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Work Service

    2500

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov