Vodič vysokozdvižného vozíka (VZV) /doba určitá/

    0 102

    2053561

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-19 16:33:46

    • Vodič vysokozdvižného vozíka

    • Doprava, špedícia, logistika

    – zodpovednosť za správne a bezpečné uskladnenie materiálu v súlade s požiadavkami
    – zodpovednosť za správne a bezpečné vyskladňovanie materiálu
    – zodpovednosť za hospodárne udržiavanie zverenej techniky
    – vedenie potrebných záznamov o výkonnosti

    Požiadavky na uchádzača

    – flexibilita, zodpovednosť

    – práca v mladom kolektíve
    – primerané platové ohodnotenie
    – bohatý sociálny program

    Ide o ponuku práce na dobu určitú.
    Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov!
    Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem o našu pracovnú ponuku.

    VAILLANT INDUSTRIAL SLOVAKIA, s.r.o.
    (prevádzka: ul. Johanna Vaillanta 3000/1, 913 11 Trenčianske Stankovce)

    Patrí medzi najväčších svetových producentov v oblasti výroby závesných plynových kotlov, ktorý dodáva svoje produkty do viacerých medzinárodných spoločností ako napríklad Vaillant (Nemecko), Protherm Skalica, Glow Worm (U.K.), Saunier Duval (Francúzsko) a iné. Vaillant Industrial Slovakia s.r.o. vyprodukuje ročne približne 3 milióny modulov: hydraulické moduly, vyhrievacie zariadenia a príslušenstvo vyhrievacích kotlov, pričom neustále rozširuje svoju produkciu.

    Možný dátum nástupu

    ihneď (ASAP)

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.

    540

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – aktívne