Vodič sk. B,C

    0 115

    2092616

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-22 20:05:43

    • Vodič

    • Doprava, špedícia, logistika

    Rozvoz tovaru a zásielok po SR, regiony BA,DS,TT,NR,KN,MA,SI.

    Požiadavky na uchádzača

    Od uchádzačov požadujeme vodičský preukaz sk. B alebo C. Skúsenosti s rozvozom vítame. V prípade uchádzačov s vp. skupiny C požadujeme aj KKV kartu a platné psychotesty.

    Životopis prosíme zaslať výlučne E-mailom na adresu meleg.rudolf@mayertransport.eu
    Prosíme, aby nás kontaktovali len uchádzači, ktorí majú ochotu jazdiť aj v noci, prípadne v skorých ranných hodinách. Telefonicky budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

    Medzinárodná a vnútroštátna dopravná spoločnosť.

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    MAYER TRANSPORT, spol. s r.o.

    95

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – aktívne