Vodič MKD na SR a v EÚ

    0 112

    1765244

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-22 10:18:48

    • Vodič kamiónu

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    Samostatne jazdiaci a striedač pre kamiónovú dopravu.

    Riadenie vozidla – vnútroštátna a medzinárodná preprava,nakladanie a vykladanie tovaru podľa pokynov manažéra logistiky, vedenie evidencie prepráv, CMR dokumenty, výkazy o preprave a s tým spojené dokumenty.

    Požiadavky na uchádzača

    – bezúhonnosť
    – prax
    – dôslednosť
    – chuť pracovať

    Štandartné výhody a benefity.

    Firemný dôchodok!

    Detaily vysvetllíme na osobnom stretnutí.

    Hľadáme vodičov z dôvodu rozširovania vozového parku.

    Spoločnosť PEVAS SK, akc.spol. – založená v roku 1996 v súčastnej dobe prevádzkuje cca 40 nákladných vozideil. Pracujeme ako prepravca sypkých materiálov na SR a celom území EÚ. Firma vlastní certifikát kvality ISO 9001:2008, certifikát procesu GMP+.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    PEVAS SK, akc.spol.

    70

    Doprava, logistika