Verejný zdravotník

    0 54

    3240453

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-13 08:28:58

    • Verejný zdravotník

    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    – hodnotenie faktorov pracovného prostredia a stavu pracovných podmienok
    – vypracováva a aktualizuje protokoly z prehliadok pracovísk
    – navrhuje zaradenie pracovných činností do kategórií z hľadiska zdravotných rizík
    – organizačne zabezpečuje a spolupracuje s akreditovanými organizáciami pri výkone kvantitatívneho a kvalitatívneho hodnotenia pracovného prostredia
    – vypracováva a aktualizuje traumatologické plány a prevádzkové poriadky s posudkom o riziku
    – navrhuje opatrenia za účelom zlepšenia pracovného prostredia a pracovných podmienok
    -zastupovanie spoločností pri kontrole štátnymi orgánmi

    Požiadavky na uchádzača

    – organizačné schopnosti
    – komunikačné schopnosti, flexibilita, samostatnosť

    Poradenstvo a školenia z BOZP a PO – Školenia: základné a opakovacie kurzy – Odborné prehliadky a technické kontroly – Poradenstvo v oblasti bezpečnosti práce a ustanovené pracovné podmienky a ochrana pred požiarmi a v oblasti motorových vozíkov a motorových vozidiel

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    JF, spol. s r.o.

    Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý