Úverový špecialista

    0 130

    2074431

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 09:22:23

    • Úverový špecialista

    • Bankovníctvo

    Popis práce

    – poradenstvo a predaj v oblasti poskytovania pôžičiek
    – prvý kontakt s klientom
    – vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky
    – bez práce s hotovosťou, pôžičky sú vyplácané priamo na účet klienta.

    Ponúkame spoluprácu na DIČ, resp. živnosť alebo s.r.o., založenie živnosti však nie je podmienkou, na začiatok Vám postačuje registrácia DIČ.

    Požiadavky na uchádzača

    príjemné a reprezentatívne vystupovanie
    komunikačné zručnosti
    organizačné schopnosti
    práca s PC
    flexibilita

    – pravidelné školenia
    – veľmi zaujímavý motivačný systém odmeňovania
    – najvyššie provízie v oblasti poskytovania pôžičiek
    – možnosť riadiť svoj pracovný čas
    – prepracovaný systém odborných školení
    – motivačné súťaže
    – práca pre silnú nadnárodnú spoločnosť
    – možnosť kariérneho postupu
    – preplácanie marketingových aktivít
    – sebarealizácia

    V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoju žiadosť o prijatie spolu s profesijným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu spoločnosti.

    Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len vybratým kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá.

    Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním pôžičiek a úverov. Spolupracujeme so spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

    Možný dátum nástupu

    dohodou (asap)

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Ing. Katarína Halašková, PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

    100

    Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý