Upratovačka v banke na 1,5 hodiny denne- Bratislava

    0 1

    3211941

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-11 09:37:02

    • Upratovačka

    • Pomocné práce

    Hľadáme šikovnú upratovačku na upratovanie priestorov banky na 1,5 hodiny denne (Blumentálska a Štúrová ulica)- možnosť dohody.
    Práca sa vykonáva v čase od 08:00 do 09:30 hod.
    – vysávanie,
    – umývanie podlahy mopom,
    – udržiavanie bezprašného prostedia a podobne

    Požiadavky na uchádzača

    – zmysel pre poriadok

    – možnosť stabilnej brigády

    V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.č.: 0948 469 022 alebo na bezplatnú linku: 0800 555 777.

    Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

    Sme spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v poskytovaní komplexných služieb v oblasti facility managementu .
    V súčasnosti pre nás pracuje 1 976 pracovníkov, máme desať regionálnych zastúpení po celom Slovensku a poskytujeme komplexné služby v oblasti facility manažmentu pre rôzne typy objektov. Naším primárnym cieľom je dokonalo odvedená práca, ktorú môžeme garantovať vďaka vybudovanému prepracovanému systému kontroly kvality.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    SLOVCLEAN a.s.

    1000 a viac zamestnancov

    Iné neuvedené oblasti