Upratovačka (chyžná)

    0 116

    460211

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-16 20:47:17

    • Chyžná
    • Pomocný pracovník
    • Upratovačka

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
    • Pomocné práce

    Upratovanie v malom penzióne a rodinnom dome. Požadujeme inteligentné vystupovanie, schopnosť pracovať samostatne, prax s prácou chyžnej, znalosť čistiacich prostriedkov a upratovacích postupov. Vlastný automobil je vzhľadom na vzdialenosť od verejnej dopravy výhodou. Pracovný úväzok spočiatku 2 dni v týždni, spravidla od 8.00 do 13.00, pri zvládnutí všetkých požadovaných činností možnosť väčšieho úväzku. Práca nie je vhodná pre starších záujemcov(rodinný dom má 4 poschodia).

    Požiadavky na uchádzača

    Zodpovednosť, dochvíľnosť, usilovnosť.

    Uchádzači zašlú svoj životopis a príp. motivačný list na kontaktnú e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

    Internetové službyWellness, ubytovacie služby.

    Možný dátum nástupu

    01.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    PPO, s.r.o.

    6

    Iné služby

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy