Účtovník/čka

    0 120

    166059

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-03 15:35:46

    • Pokladník
    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Zabezpečuje komplexnú agendu odberateľských faktúr, slovenských a zahraničných pokladní, styk s bankou. Zabezpečuje a pripravuje podklady k účtovným a štatistickým závierkam. Sleduje a vykonáva podvojné účtovanie v spoločnosti.

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme znalosť podvojného účtovníctva, znalosť účtovných a daňových predpisov a legislatívy v odbore, dôslednosť, spoľahlivosť, schopnosť samostatnej aj tímovej práce, Prax vo výrobnej firme vítaná. Vodičský preukaz podmienkou.

    Dovolenková a vianočná mzda podľa hospodárskych výsledkov, možnosť vzdelávania, sociálne benefity, príspevky na dôchodkové sporenie, pružná pracovná doba, iné bonusy.

    Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na Odbor riadenia ľudských zdrojov, Neoprot spol. s r.o., Záhradnícka 42, 821 08 Bratislava alebo na orlz@neoprot.sk.
    V žiadosti (životopise) uveďte súhlas na spracovanie, prípadne na uchovávanie osobných údajov nasledovne:

    Som poučený a beriem na vedomie, že spoločnosť NEOPROT spol. s r.o. moje osobné údaje zo životopisu bude spracúvať pre účely predzmluvných vzťahov (§ 10 ods. 3 písm. b) v databáze uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

    Odpovede budú zasielané len uchádzačom pozvaným na pohovor.

    Firma NEOPROT spol. s r.o. sa zaoberá výrobou individuálne zhotovovaných ortopedickoprotetických pomôcok a výdajom zdravotníckych pomôcok.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    NEOPROT spol. s r.o.

    120

    Zdravotníctvo

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalostirnrn
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý