Účtovník(čka)

    0 116

    2052169

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-18 10:22:52

    • Fakturant
    • Mzdový účtovník
    • Pokladník
    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    • vystavovanie faktúr – celková zodpovednosť, komunikácia so zákazníkmi, kontrola podkladov k fakturácii
    • príprava úhrad
    • zapisovanie a kontrola prijatých faktúr
    • správa pokladne, zapisovanie pokladničných dokladov do systému
    • starostlivosť o pohľadávky – komunikácia s dlžníkmi v slovenskom aj v anglickom/maďarskom jazyku
    • príprava podkladov k uzatváraniu poistných zmlúv, spracovanie poistných udalostí, komunikácia s poisťovňami
    • príprava cestovných príkazov a spracovanie vyúčtovaní z pracovných ciest
    • vytváranie a správa výkazov jázd, naplňovanie informácií o PHL a počte kilometrov do sledovacieho systému INFOCAR
    • správa evidencie vozidiel
    • objednávanie a vydávanie stravných lístkov
    • vedenie a kontrola dochádzky
    • správa a vytváranie Interných dokladov, zapisovanie platieb kartou a ich kontrola
    • zapisovanie dokladov z elektronickej registračnej pokladne
    • príprava podkladov pre hlavného účtovníka a riaditeľa spoločnosti

    Mzdy a personalistika:
    • spracovanie miezd, mzdovej agendy
    • prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov v Sociálnej a Zdravotných poisťovniach
    • komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami a daňovým úradom
    • príprava a podanie potrebných výkazov a formulárov v prípade zahraničných pracovných ciest
    • spracovanie a správa personálnej agendy- príprava podkladov pri prijímaní nových zamestnancov a výstupných papierov pri výstupe zamestnancov
    • spracovanie a elektronické podávanie povinných výkazov do poisťovní a daňovému úradu

    Požiadavky na uchádzača

    – znalosť podvojného účtovníctva na strednej až pokročilej úrovni
    – hospodárska korešpodencia a fakturácia na pokročilej úrovni
    – skúsenosť na podobnej pracovnej pozícii min. 1 rok – je podmienkou
    – znalosť anglického jazyka slovom aj písmom, úroveň bude overovaná testom aj pri ústnom pohovore
    – znalosť maďarského jazyka je výhodou
    – zodpovednosť, dynamickosť, chuť učiť sa nové veci
    – odolnosť voči stresu a vytrvalosť
    – skúsenosť s danými programami je výhodou: SUNSOFT, MULTICASH, INFOCAR

    Ide o zastupovanie počas MD/RD. V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, Vaše žiadosti o prijatie a životopisy posielajte na e-mailovú adresu: ekonom@primaclima.sk. Do žiadosti o zamestnania je nevyhnutné pripojiť nižšie uvedený text, inak búdu Vaše žiadosti a životopisy automaticky zlikvidované: „Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Primaclima, a. s.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný po dobu 2 mesiacov a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať“.
    Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách, budeme kontaktovať iba úspešných uchádzačov.

    Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom chladiarenských agregátov značky Carrier Transicold pre Slovenskú republiku a Maďarskú republiku.

    Viac o nás nájdete na www.primaclima.sk.

    Možný dátum nástupu

    13.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    PRIMACLIMA, a.s.

    6

    Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý