Účtovník – telekomunikácie

    0 104

    1668911

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-24 09:27:01

    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Popis práce

    1. Vedie účtovníctvo v sústave podvojného účtovníctva.
    2. Zodpovedá za vecnú a formálnu správnosť účtovných dokladov.
    3. Zodpovedá za evidenciu došlých faktúr zabezpečuje ich zaúčtovanie, riadnu evidenciu a včasnú úhradu.
    4. Kontroluje zaúčtovanie skladových dokladov (príjemky, výdajky, prevodky).
    5. Vyhotovuje dodávateľské faktúry (ručné spracovanie).
    6. Zabezpečuje vedenie evidencie úhrad výdavkov v peňažných ústavoch.

    Požiadavky na uchádzača

    1. Kvalifikačné požiadavky:
    – SŠ s maturitou ekonomického zamerania,
    – prax s komplexným vedením účtovníctva výhodou,
    – znalosť daňových a účtovných predpisov,
    – ovládanie práce s programami: MS Word, MS Excel, MS Internet Explorer, MS Outlook alebo MS Outlook Expres, ovládanie iných programov je výhodou,
    – ovládanie práce s ekonomickým informačným softvérom – SAP – výhodou.

    2. Pracovné vlastnosti a schopnosti:
    – precíznosť,
    – trpezlivosť,
    – rozvážnosť,
    – spoľahlivosť,
    – schopnosť pracovať v tíme, ochota spolupracovať,
    – adaptabilita (prispôsobivosť zmenám a meniacim sa podmienkam),
    – odolnosť voči záťaži, stresu.

    – práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v perspektívnom telekomunikačnom odvetví
    – zaujímavé zamestnanecké benefity

    Žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku posielajte na e-mailovú adresu kariera@slovanet.sk. Kandidáti, ktorí nás zaujmú, budú pozvaní na osobný pohovor.

    Slovanet, a.s. je najväčší alternatívny poskytovateľ internetových a hlasových služieb na Slovensku. Okrem bežných služieb internetu (optika, DSL, MW, pevné linky) poskytuje svojim zákazníkom aj virtuálne privátne siete, bezpečnostné riešenia, hlasové služby (telefonovanie – klasické a VoIP) a televíziu IPTV.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Slovanet, a.s.

    210

    Telekomunikácie

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Podvojné účtovníctvo – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý