Účtovník /čka

    0 126

    2093794

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-23 10:34:01

    • Ekonóm
    • Fakturant
    • Mzdový účtovník
    • Špecialista fakturácie a platieb
    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Popis práce

    – Komplexné vedenie podvojného účtovníctva
    – Účtovanie rôznych druhov dokladov (dodávateľské a odberateľské faktúry,bankové výpisy, pokladničné doklady, interné doklady a pod.)
    – Pravidelné vykonávanie bankových prevodov
    – Vedenie pokladne EUR a pokladne HUF
    – Príprava podkladov pre reporting nadriadenému (pravidelná mesačná kontrola nákladov a výnosov, tvorba rezerv a dohadných položiek)
    – Vypracovávanie štvrťročných a ročných výkazov pre Štatistický úrad a NBS
    – Prípravu podkladov pre potreby daňového poradenstva či auditu
    – Vypracovávanie daňových priznaní DPH a kontrolných výkazov
    – Spolupodieľanie sa na uzávierkových operáciách spoločnosti (súvaha, výkaz ziskov a strát, poznámky, CF, výročná správa)

    Požiadavky na uchádzača

    – Skúsenosti v oblasti podvojného účtovníctva a kontrolingu
    – Znalosť odborných softvérových nástrojov
    – Know-how v oblasti podnikového hospodárstva
    – Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
    – Analytické myslenie na báze čisiel, údajov a faktov
    -Oolnosť voči stresu
    – Samostatnosť

    V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

    WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 3000 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 10 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Wittur s. r. o.

    186

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý