Účtovník/-čka

    0 118

    2062523

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-26 07:52:19

    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Popis práce

    – účtovanie došlých a odoslaných faktúr
    – účtovanie DPH
    – účtovanie bankových výpisov
    -účtovanie a vedenie pokladne a všetkých súvisiacich dokladov
    – účtovanie majetku a odpisov
    – evidencia a zabezpečenie bezproblémového obehu peňazí
    – administratívne práce

    Požiadavky na uchádzača

    Podmienou je absolvent obchodnej akadémie.
    Hľadáme šikovného človeka s pozitívnym myslením, schopného samostatne a zodpovedne pracovať, pri tejto práci je samozrejmosťou spoľahlivosť, diskrétnosť a presnosť.

    – zaučenie starším kolegom
    – sociálne istoty
    – práca v mladom kolektíve
    – dynamicky sa rozvíjajúca firma
    – možnosť odborného rastu

    Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na e-mail: marackova@empiriask.sk.

    Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov s pozvaním na osobný pohovor.

    Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

    Odborný veľkoobchod s 23 – ročným pôsobením na slovenskom trhu so zameraním na technické poradenstvo a predaj tovarov v oblasti voda, kúrenie, plyn, sanitárna keramika pre montážne firmy.

    Možný dátum nástupu

    Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    EMPÍRIA

    200

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – základy