Účtovníčka/Účtovník

    0 120

    2102042

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 14:37:17

    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    – kompletné spracovanie účtovníctva viacerých firiem s.r.o. a a.s.
    – komunikácia s daňovým úradom, SP, ZP
    – komunikácia s klientom
    – podielanie sa na účtovaní vo väčších firmách

    Požiadavky na uchádzača

    – flexibilita
    – logické myslenie
    – samostatnosť
    – ochota rýchlo sa učiť

    – prosíme k životopisu zaslať aktuálnu fotografiu

    – vedenie účtovníctva
    – personalistika, mzdy
    – interné audity, personálne audity, audity procesov vo firmách
    – finančné, personálne, účtovné, podnikateľské poradenstvo
    – poradenstvo pre zahraničné subjekty podnikajúce na Slovensku
    – investície
    – poradenstvo k investíciam v rámci celého sveta

    Možný dátum nástupu

    čím najskôr

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    PETROBRAS BUSINESS Group, spol.s.r.o.

    Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Podvojné účtovníctvo – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • OMEGA – pokročilý