Účtovníčka/Ekonómka

    0 119

    2078442

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-15 11:35:09

    • Ekonóm
    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    – spracovanie podvojného účtovníctva – t. j. kontrola a evidencia účtovných dokladov (slovenských i zahraničných) vystavovanie faktúr tuzemských
    – vedenie skladu, učtovanie spôsob B
    – vypracovanie interných dokladov
    – spracovanie výkazov a a daňových priznaní na DÚ
    – štatistické výkazy
    – vypracovanie vyúčtovania pracovných ciest zamestnancov
    – príprava podkladov pre kompletné spracovanie účtovnej závierky
    – ostatné administratívne práce

    Požiadavky na uchádzača

    – vysoká škola ekonomického smeru je výhodou
    – pozícia je vhodná pre študentku/študenta 4. – 5. ročníka VŠ
    – všeobecný ekonomický rozhľad a prehľad v zákonoch
    – príjemné vystupovanie, ochota
    – odolnosť voči stresu
    – schopnosť pracovať a riešiť úlohy samostatne
    – flexibilita

    – istotu zamestnania v prosperujúcej firme
    – možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného i osobného rastu
    – výborné pracovné podmienky
    – práca v tvorivom a mladom pracovnom tíme
    – finančné odmeny
    – zabezpečenie potrebných školení

    Žiadame záujemcov, aby reagovali na ponuku iba ak spĺňajú požadované kritériá.
    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov! Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem o ponuku.

    Regulaterm Control s.r.o.
    Vyšehradská 4, 851 06, Bratislava

    Zabezpečuje komplexné služby v oblasti energetiky a systémov technických zariadení budov.
    – servis kotlov
    – facility management
    – realizáciu kotolní a OST od projektu, realizácie až po servis
    – realizáciu systémov MaR (Honeywell, Schneider, SAUTER a iné.)

    Možný dátum nástupu

    15.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské III. stupňa

    4

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý